Breadcrumb

Triinu Jürves, Kaarel Kütas ja Villem Jahu Manchesteris

03.12.2019

Näituse "Chek in, Chek out" avamine kolmapäeval, 4. detsembril 2019 kell 18.
 
Triinu Jürvese, Villem Jahu (--> Noolegrupp) ja Kaarel Kütase ühine näituseprojekt on loodud spetsiaalselt Working Man Gallery jaoks. Teost esitletakse avamisüritusel, mis võtab kokku kunstnike kahenädalase residentuuri Salfordis.
 
Interaktiivne installatsioon kommenteerib praegust olukorda globaliseeruvas maailmas, kus osa igaühe perest või tutvusringkonnast asub kusagil mujal ja varem harjumuspärane elustiil ja traditsioonid on juba kohandunud pideva ümberpaiknemise planeerimisega nii füüsilisel kui emotsionaalsel tasandil.
 
Galerii asukoht traditsioonilises inglise elamus ja kogu näituse ettevalmistamise protsess dubleerib omakorda projekti sisulist külge.
Näituse keskmes on originaalne liikuv objekt, milles on ühendatud söögilaua (pere ja kodu sümbol) ning pagasilindi (reisimise ja mobiilsuse metafoor) elemendid ning see toimib tegevuse käivitajana. Esemete, galeriiruumi ja publikuga suhtlemise abil luuakse keskkond, mis loob üheaegselt mulje nii liikumisest kui paigalseisust.
 
Avamisel kohaspetsiifiline performance Kaarel Kütaselt.Külastajad on oodatud osalema, esitama küsimusi ja jagama oma mõtteid!
 
Toetajad: i-Portunus – Supporting Creative Mobility, Working Man Gallery, Maarja Nurk, Liina Jäger & Co, TIM Projects
 
Lisainfo: 
Tagasi algusesse