Breadcrumb

Ateljee taotlemine

Vabaduse väljak 6 ja 8 hoonetesse ateljee taotlemiseks tuleb teha vabas vormis avaldus, kus on märgitud sobivaima ateljee eelistatav suurus ja planeeritav kasutusotstarve (maalimine, skulptuuride teostamine, graafika teostamine jne). Avaldus tuleb saata liidu üldmeilile ekl@eaa.ee.
Sobiva suurusega ateljee vabanemisel saadab liidu sekretär järjekorras olijatele teate koos kuupäeva ja kellaajaga, millal on võimalik tulla ateljeed vaatama. Tutvumise järgselt laekunud sooviavalduste hulgast kandideerida vabanenud ateljeele teeb ateljeekomisjon otsuse ateljee eraldamiseks.
Ateljeekomisjoni kuuluvad Vano Allsalu, Elin Kard, Inga Heamägi, Mari Roosvalt ja Tiiu Kirsipuu.
 
ARSi kunstilinnakus ja Hobusepea 2 hoones ateljee saamiseks tuleb pöörduda liidu teenuste juhi Indrek Kösteri poole.
 
RUUMID LÜHIAJALISEKS RENTIMISEKS
 
Stuudio 323 ARSi maja  
Ateljee lühiajaliseks üürimiseks, näituse ettevalmistamiseks vms.
Suurus 52 m², lae kõrgus 2,9 m. Ruumis on vesi. Üüri periood 1 kuni 3 kuud.
Hind 260.-+km kuus, sisaldab üüri ja kommunaalmakseid.
Lisandub elektri maksumus vastavalt tarbitud kogusele.
 
Projektiruum ARSi maja   
ARSi maja I korrusel asuvas Projektiruumis saab korraldada näituseid, töötubasid, kontserte ja valmistada ette suuremahulisi näituseprojekte. Ruumi on sissepääs läbi maja ja ka eraldi sissepääs hoovist. Suurus 205 m². Üüri periood 1 päev kuni 3 kuud.
 
Külalisateljee Vabaduse väljak 6
Ateljee asub otse kunstielu keskmes, paiknedes sama katuse all Tallinna Kunstihoone, Eesti Kunstnike Liidu kontori, Kaasaegse Kunsti Eesti Keskuse ning arvukate ateljeedega. Maja keldrikorrusele jääb Kuku klubi ning tänavakorrusele Kuku kohvik.
Ateljee ise paikneb kuuendal korrusel. Kahte tasandit läbiva ateljee üldpind on ca 50 m². Sobib kõige paremini 1–2 inimesele, kuid voodikohti on rohkem – 2 kaheinimese voodit. Ülemisel poolkorrusel paikneb eluruum, mille juurde kuulub ka hästivarustatud kööginurk pesumasinaga. Alumisele korrusele jääb ateljeepind ning duširuum (koos wc-ga).
 
Ateljee ühe päeva rendihind 25 eurot, lisakülalise puhul lisandub ööpäevahinnale 10 eurot / inimene / ööpäev.
Pikemaajaliste ööbimiste puhul (15 päeva ja enam) rakendub soodushind 20 eurot/24 h alates 15. päevast.
Lisainfo: liidu sekretär ekl@eaa.ee või telefon 6 273 630.
Tagasi algusesse