Breadcrumb

Reaalajamajanduse ja digitaliseerimise meistriklass loomeettevõtetele!

15.09.2023

REAALAJAMAJANDUSE JA DIGITALISEERIMISE MEISTRIKLASS - eesmärgiks on ekspertide toel tõsta äriprotsesside, teenuste, tootmis- ja tarneahelate efektiivsust digitaliseerimise ning reaalajamajanduse lahenduste kasutuselevõtu kaudu. Osalemise tulemusena paraneb ettevõtte strateegiline juhtimine läbi andmete kasutamise.

Programmi partneriks ja läbiviijaks on BDA Consulting, Lean Digital, Digiwise ja FlowIT, kes on meistriklassi elluviimiseks ekspertidega kokku pannud sisuka programmi, mille käigus koostavad ettevõtted efektiivsuse tõstmise tegevuskava ja omandab digitaliseerimise projekti läbiviimiseks vajalikud kompetentsid.
Lisaks saavad osalejad laiapõhjalise ülevaate turul olemasolevatest tarkvaradest, millega loomeettevõtluses protsesse tõhustada.

Reaalajamajanduse ja digitaliseerimise meistriklassi 2,5-kuulises programmis ootab 2-3liikmelist meeskonda:

- 4 praktilist töötuba, ava- ja lõpuüritus, 2 veebiseminari ja inspiratsiooniesinejad – igas töötoas teeb ettekande temaatiline praktik oma reaalsetest kogemustest

- Digitaliseerimise valdkonna praktikud ja tippkoolitajad Aleksandr Miina (Lean Digital), Juhan Pukk (Flowit), Roman Zahharov (Lean Digital) ja Lauri Antalainen (Digiwise)

- Üle 20 eksperdi programmis ja 30h nõustamist personaalse mentoriga (tutvu koolitajate ja mentoritega SIIN)

- 10 000€ auhinnafond silmapaistvamate osalejate tunnustamiseks ja projekti elluviimiseks

Reaalajamajanduse ja digitaliseerimise meistriklass on EASi poolt loodud soodne võimalus LOOMEETTEVÕTETELE ja nende sidusvaldkondade firmadele oma ettevõtte protsesside arendamiseks kaasata kogenud praktikuid, valdkonna tippkoolitajaid ja ekspertidest mentoreid, kes aitavad ettevõtte ärilisi eesmärkide saavutada.

Osalemistasu ettevõtte kohta on vaid  250 eurot (+km). Meistriklassi rahastatakse teadusele ja innovatsioonile ettenähtud riigieelarvelistest vahenditest ning see arvestatakse ettevõtte VTAst.

LISAINFO JA KANDIDEERIMINE (kuni 26.09): www.eas.ee/reaalajamajanduse-digitaliseerimise-meistriklass

Tagasi algusesse