Breadcrumb

Muutused liidu tööperes

29.09.2023

Alates 18. septembrist töötab liidu ARS kunstilinnaku müügijuhina (Tarbekunstigalerii, Galerii 125, Showroom, Stuudio 53, Stuudio 98) Mari Maripuu. Kunstilinnaku kunstimüügi tegevust seni vedanud Jaanika Kikkas siirdus äsja omandatud eripedagoogika alasele tööle ja töötab nüüd Tallinna Tondi koolis abiõpetajana.

Liidu ARS kunstilinnaku müügijuhi tööülesanneteks on lugematu hulk igapäevaseid väljakutseid, neist suurimad ilmselt Kunstilinnaku Tarbekunstigalerii, Galerii 125, Showroom, Stuudio 53, Stuudio 98 tegevuste korraldamine ja kunstnike teoste tutvustamine ning müümine.

Mari Maripuu on disainer ja nahakunstnik ning osaühingu Mokoko Labs asutaja ja disainer.

Ta on õppinud Eesti Kunstiakadeemias nahakunsti ja tootedisaini ning täiendanud end rakenduskõrgkoolis HAMK Soomes jalatsidisaini erialal ja säästva moe suvekoolis Kopenhaagenis, Taanis. Maripuu on varem töötanud lisaks Mokoko Labs´ile Eesti Kunstiakadeemia Avatud Akadeemias jalatsi- ja kotikursuse juhendajana ja Kuressaare Ametikoolis kotikursuse juhendajana. Vabal ajal armastab Mari looduses liikuda ja meresüstaga matkata, käia muuseumides, lugeda raamatuid ja arendada end erinevates valdkondades.

Vaata ka: https://mokoko.ee

Tagasi algusesse