Breadcrumb

Kunst.ee soodustellimine

02.10.2023

Kuni 31. oktoobri südaööni on võimalik tellida kvartaliajakirja Kunst.ee aastaks ajaks endale postkasti vaid 20 EUR eest! Hiljem hakkab aastatellimus maksma 30 EUR! Telli ise ja vormista aastatellimus ka oma heale sõbrale või lähedasele jõulukingiks!

Ajakirja tellimiseks: https://tellimine.ee/est/ajakirjad/kunst-ee

Toeta sümboolse summaga Eesti vanima kunstiajakirja ilmumise jätkumist ja 65 aastat tagasi alustatud eesti kunsti ja kunstiajaloo kunstiteaduslikku mõtestamist ning erialase teoreetilise mõtte arengut! Kunsti on hea vaadata ja kunstist on huvitav lugeda!

Kunst.ee on ainus omakeelne kunsti- ja visuaalkultuuri mõtestav ajakiri, mis koondab tähelepanu kaasaja kunstiareenile Eestis ning visuaalkultuuri eri aspektidele. Uued numbrid ilmuvad igas märtsis, juunis, septembris ja detsembris. Väljaanne hoiab järjepidevust 1958. aastal lansseeritud almanahhiga Kunst ning ajakirja ajalooliseks eelkäijaks on ajakiri Taie, mis ilmus aastatel 1928–1929.

Varasemate numbritega saab alates 2009. aastast elektroonilisel kujul tasuta tutvuda väljaande veebiarhiivis: https://ajakirikunst.ee.

Tagasi algusesse