Konkurss supergraafika eskiisidele

16.07.2021

Lasnamäe noortekeskus koostöös Lasnamäe Linnaosa Valitsusega avas konkursi supergraafika eskiisidele, mida oodatakse 29.07 kuupäevaks emailile lasnamae [at] noortekeskus.ee.
 
Supergraafika tööde teostamine toimub juuli ja augusti jooksul. Teosed võib teostada nii balloonidega, kui ka värvidega ja pintslitega. Kokku on hetkel pakkuda 3 kohta, mis kaunistatakse kunstiteostega ning nendeks on:
1. „Bussipeatus“ (Peterburi tee 14) 
2. „Kotka trepp“ (Laagna tee T5)
Mõlemas asukohas on võimalik teha mitu tööd, „Bussipeatuses“ võib olla kokku 5 seinamaali (kas erinevatelt kunstnikelt või sama kunstniku poolt) ja „Kotka trepp“ annab võimaluse luua veel 2 tänavakunsti teost. 
 
Teemaks on „Lasnamäe tänavate minevik ja tulevik“. Lisainfo on leitav siin.
 
Antud teemat saab käsitleda ka veidi vabamalt ja sama hästi sobivad tööd, mis kas sisaldavad mõningaid Lasnamäele viitavaid elemente või mille puhul on tegemist lihtsalt hea või huvitav ideega, mis visuaalsel harmoneeruks ümbrusega.
 
Kunstnikele pakutakse materjale, vabatahtlikke abilisi ning ka kokkulepel tasu. Eskiisi sisaldavas kirjas palume mainida oma täisnime, kontakttelefoni ja enda (tänavakunsti) kogemuse lühikirjeldust. Küsimuste puhul kirjutage kas siia, lasnamae [at] noortekeskus.ee või helistage numbril 55567784 .
 
Kui on soov osaleda, kuid ei jõua esitada kavandit 29.07 kuupäevaks, siis on võimalus olla paindlikum eskiisi esitamise tähtpäevaga - saame omavahel alternatiivset kuupäeva arutada.
 
Maria Kazlovskaya
Peaspetsialist
Lasnamäe Noortekeskus
Tagasi üles