Galeriide öö vol. 3 ja Aparaaditehase aastanäitus

23.08.2021

27. augustil toimub Aparaaditehase festivali raames neljas Galeriide öö ja aastanäituse avamine
 
9 Aparaaditehase galeriid ja näitusepinda ning kõrvalasuvas Samelini kompleksis tegutsevad Art & Tonic ja Ajuokse Avangaar ootavad 27. augustil külastajaid kuni hilisõhtuni. Reede on täis erinevaid näituste avamisi, töötubasid, ekskursioone, muusikat ning pop-up baare.
 
Kogo galeriis avatakse kell 18 Šelda Puķīte kureeritud uus näitus „Bambi projekt“; Ag47-s on üleval Sanna Larmola fotonäitus „Jalutuskäigul“ ning võimalus vanaaegse tehnikaga portreesid teha; tARTu poe galeriis on Ruudu Rahumaru „Natsamra“ ning avatud on kokteilibaar; R galeriis on Rusten Kaasiku uus näitus „Piirideta silmapiir“; Riia mnt pool asuvas Kolme Kuuse galeriis on lisaks Bobby Sageri Invisible Sun näitusele kohal SIP pop-up baar, esilinastub portreefilm Human Being (rež. Martti Helde) ning muusikat mängivad Psühhoteek ja Söör Paul; Paintbar Stuudios saab proovida akrüülivalamist; TYPAs on üleval residentuurikunstnike „Prints in Parallel“, võimalus Eesti suurima fotokaameraga fotosid teha või katsetada taimetrükki; Redwall Digitalis ning koridorigaleriis avatakse kell 18 Liisi Toomi maalinäitus „Kus on loogika?“ ja Kadri Koski „Puulane, kuulane ja muulane“; Aparaaditehase tunneligaleriis on üleval „Uus Valgevene kunst“ ning Art & Tonicus toimub kunstioksjon.
 
Uue tulijana, kuid oma hooaja lõpupeo peavad Aparaaditehase festivali ajal alternatiivse kunsti galerii ja stuudio Ajuokse Avangaar, kus vinüüle keerutab DJ Koldun. 
 
Õhtu jooksul avatakse ka traditsiooniline Aparaaditehase aastanäitus. Üle terve tehase eksponeeritakse erinevate majaliste selle aasta „parimad palad“. 
 
Galeriide ööd toetab Tartu linn.
 
Galeriide öö vol. 3 Facebooki sündmus.
Mana Kaasiku fotod eelmistest üritustest
 
Lisainfo:
Stella Mõttus
Tel: +372 5599 9609
E-post: stella [at] kogogallery.ee
 
Tagasi üles