HOBUSEPEA GALERII
DRAAKONI GALERII
HOP GALERII
VABADUSE GALERII
HOBUSEPEA GALERII
11.01.-06.02. MARIA-KRISTIINA ULAS
08.02.-06.03. OLEV KUMA, SOLVEIG LILL. Kuraator Holger Loodus
08.03.-03.04. VALERI VINOGRADOV
05.04.-30.04. KADRI-LIIS RÄÄK
03.05.-29.05. ANU VAHTRA
14.06.-10.07. PEETER LAURITS
12.07.-07.08. GERDA HANSEN, JANE MUTS, MARI STEINBERG
Kuraator Aleksander Metsamärt
09.08.-04.09. LEENA KELA, KRISTOFFER ALA-KETOLA, MIKA TAANILA (FI)
Kuraator Mariliis Rebane (FI)
06.09.-02.10. KEIU MAASIK
04.10.-30.10. CHUN AU YEUNG (HK) - EKA NOORE KUNSTNIKU PREEMIA 2022
01.11.-27.11. NOOR EESTI FOTOKUNST / TALLINNA FOTOKUUˈ23
29.11.-23.12. ART ALLMÄGI, KATRIN PIILE
28.12.-22.01. STEN SAARITS
DRAAKONI GALERII
09.01.-04.02. MARIA ERIKSON
06.02.-04.03. MARET SARAPU, BERIT KASCHAN. Kuraator Kaisa Maasik
06.03.-01.04. MARIA IZABELLA LEHTSAAR, SARAH NÕMM
Kuraatorid Birgit Arop, Anita Kodanik
03.04.-29.04. TANEL VEENRE
02.05.-27.05. ROMAN-STEN TÕNISSOO, ELLEN VENE
12.06.-08.07. HELENA KESKKÜLA, JIHYE LEE (KR), ALICE SLYGSTAD (NO)
10.07.-05.08. MARIA SIDLJAREVITŠ
07.08.-02.09. EDGAR TEDRESAAR
04.09.-30.09. KELLI GEDVIL, KRISTEN RÄSTAS
02.10.-28.10. TUUKKA KAILA (FI)
30.10.-25.11. PAUL KUIMET
27.11.-23.12. MARI ROOSVALT. Kuraator Mai Levin
27.12.-20.01. LILLI REPNAU
HOP GALERII
12.01.–07.02. AKSEL HAAGENSEN
09.02.–07.03. ANNELI TAMMIK
09.03.–04.04. GARY MARKLE
06.04.–31.04. KETLI TIITSAR
04.05.–30.05. TAAVI TEEVET
01.06.–27.06. YU-FANG HU – EKA Noore Tarbekunstniku preemia 2022
29.06.–25.07. AET OLLISAAR, MADIS LIPLAP
27.07.–22.08. AMIE NGA MAN CHAN – EKA Noore Tarbekunstniku preemia 2021
24.08.–19.09. SIGRID LUITSALU
21.09.–17.10. URMAS LÜÜS, HANS-OTTO OJASTE
19.10.–14.11. KATERIIN RIKKEN
16.11.–12.12. LAURI KILUSK, ELIZE HIIOP, MARIA KIM, MARI-ANN MAASK
14.12.–16.01. PILLE ERNESAKS
VABADUSE GALERII
06.01.–01.02. MARE MIKOF
03.02.–01.03. TARRVI LAAMANN
03.03.–29.03. ERIKA TAMMPERE
31.03.–26.04. VIRGE JÕEKALDA
28.04.–24.05. MATTHIAS SILDNIK
26.05.–21.06. GUNTA RANDLA
22.06.–19.07. ELO LIIV
21.07.–16.08. MARI AAKRE
18.08.–13.09. VLADIMIR TAIGER
15.09.–11.10. EVE KIILER
13.10.–08.11. EVELIN ZOLOTKO
10.11.–06.12. MARGUS KADARIK
08.12.–03.01. LIIVIA LEŠKIN
05.01.–31.01. OVE MAIDLA, SILJA TRUUS