Breadcrumb

Eesti Kultuuri Koja konverents 19. mail Haapsalus ja konkurss Kultuuri Tegu 2022

05.05.2023

Eesti Kultuuri Kojal on hea meel jagada käimasoleva konkursi Kultuuri Tegu 2022 infot ja kutsuda teid  aastakonverentsile „Muutunud kogukondlikud kultuurimaastikud“ 19. mail Haapsalu Kultuurikeskusesse. 

Kultuuri Tegu auhinna eesmärgiks on tunnustada Eesti ühiskonnas tegutsevaid inimesi, kelle ettevõtmised on inspireerivad ja avalikku tähelepanu väärivad. 
Esita oma kandidaat konkursile kuni 10. maini 2023. 
Auhinnafondi suuruseks on 5000€, mida toetab Eesti Kultuuriministeerium. 
Vaata lähemalt: Kultuuri Tegu 2022
Jaga FB sündmust

 

19. mail kl 11.00–19.00 Haapsalu Kultuurikeskuses toimuva aastakonverentsi „Muutunud kogukondlikud kultuurimaastikud“  fookuses on lokaalsus, kogukondlikkus ja ökoloogiline eluviis ning muutunud olukord pandeemiajärgsel ja sõjast puudutatud kultuurimaastikul. Keskendutakse väikerahvaste, -saarte, linnade, huvi- ja väikekoolide, loomeettevõtjate ja kultuurielu kestlikule arengule. Konverentsil saavad sõna Maarja Vaino, Mati Mandel, Pille Kaisel, Egge Kulbok-Lattik, Indrek Park, Eha Jakobson, Mare Mätas, Valt Ernštreit, Ülle Kauksi, Veikko Luhalaid, Triino Lest, Kalle Vister, Ülle Välimäe, arutelusid juhivad Toomas Kiho, Ülle Juht, Jaak Prozes. 
Vaata lähemalt: Konverents 2023
Registreeru konverentsile
Jaga FB sündmust

Tagasi algusesse