Animatsiooni töötuba näitusel „Robot Leo“
18. ja 25. oktoobril kell 12-14
Pärnu Linnagalerii Kunstnike Maja, Nikolai 27, Pärnu
Kahel koolivaheaja laupäeval 18. ja 25. oktoobril kell 12.00-14.00 on võimalik kohtuda näituse „Robot Leo“ tegijatega ning osaleda animatsiooni töötoas Pärnu Kunstnike Majas.
Oodatud on suured ja väikesed animatsioonihuvilised nii kaasa lööma kui lihtsalt uudistama!
Töötoas osalemiseks on vajalik nutitelefon. Töötuba on tasuta, osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine.
Pane end kirja siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScEOkI11TiC-omiQzybvek0WJi-xVE…
Näituse keskmes on robobiograafiline animafilm „Robot Leo“. Galeriis rullub lahti Leo elulugu, alates tema varasemaist noorusaastaist raamatulehekülgedel kuni aktiivse noorroboti tegutsemiseni filmilinal.
Kihilise, väikese inimese vaatekõrgusele paigutatud, väljapaneku moodustavad lamenukktehnikas animafilmi "Robot Leo" tegelased robotimaailma kujutavates valguskastides, valik tegelaste ja dekoratsioonide detailidest, animatsiooni piltstsenaariumi tööversioon, raamatu "Robot Leol on tähtis päev" illustratsioonid ning mummuistlik Lilleliisu maalituba.
Näitus sobib igas eas publikule. Näitusest saab rohkem lugeda siit: Grupinäitus „Robot Leo“ - Pärnu Linnagalerii
Näituse kunstnikud: Piret Sigus, Silja Saarepuu, Pusa
Näitust toetavad: Eesti Kultuurkapital, EFI
Lisainfo:
Pärnu Linnagalerii Kunstnike Maja
Nikolai 27, Pärnu
galerii@linnagalerii.ee
https://linnagalerii.ee/
T– R 11.00 – 17.00*
L 11.00 – 14.00*
*suvekuudel 18:00