Jaanus Ermann (1961) õppis Tallinna 46. keskkooli kunstiklassis, Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias ja Tartu Ülikoolis. Ermann on töötanud traumapunkti kiirabiauto juhina, Viru ja Inturisti hotellides kelneri ja baarmenina, Tallinna 2. autopargis ja Teede Ehituse- ja remondivalitsuses autojuhina ning kelnerina Tallinn-Moskva rongi restoranvagunis. Alates 2005. aastast töötab vabakutselise siidimaalijana. Aastatel 2003–2006 töötas Rapla Vahtra Keskuses vaimupuudega noorte kunstiõpetajana, 2010–2013 fondis „Saagu Valgus“ raskustes laste kunstiõpetajana ja 2007–2011 Viljandi Uue Kunsti Muuseumis töötubade ning näituste korraldajana. Ermann on pühendunud siidiikoonide maalimisele ja kirjutab haikusid.
Vaata ka: https://jaanusermann.weebly.com
Tõnis Jürgens (1989) on kunstnik ja kirjutaja, kes töötab peamiselt filmi ja videoessee meediumis. Ta on õppinud kultuuriteaduse erialal Tallinna Ülikoolis (BA, 2012) ja uusmeedia erialal Eesti Kunstiakadeemias (MA, 2016). Täiendavalt on ta veetnud aasta vahetusõpingutel Praha Kunsti, Arhitektuuri ja Disaini Akadeemias UMPRUM (2021–2022). Hetkel on ta doktorant ja külalislektor Eesti Kunstiakadeemias. Ta on õppinud ka Tallinna Ülikoolis antropoloogiat ja Tartu Ülikoolis kirjandust ja kultuuriteaduseid. Tema loovuurimuslik doktoritöö hõlmab teemasid nagu une mõõtmine, jälgimiskapitalism ja apofeenia ehk tähenduslikkuse paratamatu esile kerkimine.
Vaata ka: https://www.foku.ee/member/tonis-jurgens
Lisette Lepik (1999) õppis Eesti Kunstiakadeemias maalikunsti (2022) ning täiendas end Islandi Kunstiakadeemias installatsiooni erialal (2019). Peamiste meediumitena kasutab ta maali ja maaliinstallatsiooni. Maaliinstallatsioonis toob ta maali lõuendi pinnalt ruumi või laiendab seda erinevatele materjalidele. Teemadering, millega ta tegeleb, koondub naise keha ning selle kujutamise ja mõtestamise ümber. Lepik on aktiivselt osalenud grupinäitustel Eestis, Islandil, Austrias ja Leedus. Lisette Lepik on alates 2023. aastast Eesti Kunstiakadeemias õppejõud kompositsiooni ja maali erialal.
Vaata ka: https://lisettelepik.com
Tauno Ostra (1991) on õppinud Tallinna Kunstigümnaasiumis, Tallinna Polütehnikumis trükitehnoloogiaid, Eesti Kunstiakadeemia graafika osakonna magistriõppes ning lõpetas Tallinna Ülikooli 2015. aastal bakalaureusediplomiga kunstiõpetuse erialal. Ostra osaleb aktiivses näitusetegevuses alates 2014. aastast ja lisaks isiknäitustele on osalenud Tallinna Joonistustriennaalil ja paljudel graafika ning joonistuse grupinäitustel. Ostra on Eesti Vabagraafikute ühenduse liige alates 2022. aastast. Ostra on töötanud aastaid tätoveerijana, ühendades töös ja loomingus ainuomast käekirja ja kontseptuaalse joonistamise kujundikeelt.
Vaata ka: http://www.tostra.weebly.com
Silja Truus (1976) on õppinud Londoni Kunstiakadeemias skulptuuri, Tartu Ülikoolis psühholoogiat ja filosoofiat ning Idamaade kultuuri ja ajalugu ning täiendanud end Londoni Kunstiülikoolis. Aastal 2011 kaitses kunsti ja meedia magistrikraadi Westminsteri Ülikoolis Londonis. Truus töötas aastatel 2009–2010 kunstikaupluses arTbridge konsultandina, 2012–2017 Alpha galeriis Londonis juhataja abina, aastatel 2020–2023 taRTu poes galeristina ja töötab alates 2023. aastast Haki galerii galeristina. Truus on ka vabakutseline tõlkija ning on töötanud konsultatsioonifirmades, hooldajana, Tartu Ülikoolis andmesisestajana ja raamatukoguhoidjana. Truus kuulub Eesti Kujurite Ühendusse, Tartu Kunstnike Liitu ja Chelsea Kunstide Klubisse.
Vaata ka: https://siljatruus.com