Reimo Võsa-Tangsoo [ 1 | 2 ]

11.03.2020

Näitus on seoses eriolukorra kehtestamisega teadmata ajani suletud!
 
Näituse lähtepunktiks on stseen Michelangelo Antonioni filmist Blow Up, kus miimid mängivad tenniseväljakul tennist ilma reketite ja pallita. Antud stseen on minu jaoks ilus kujund meid ümbritsevale konstrueeritud tõelisusele ja kriitika meie igapäevaste tegevuste tõsidusele/tõsiseltvõetavusele. See näitus on esimene näituste seerias, milles ma keskendun reaalsuse/virtuaalsuse omavahelistele suhetele ning nende erinevatele aspektidele.
 
Reimo Võsa-Tangsoo on kunstnik, kes elab ja töötab Tallinnas. Ta on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia kunstide magistriõppe. Oma töödes kasutab ta interaktiivseid elemente ning vaatajal on oluline roll kunstiteose tähenduse loomisel. Reimo töödes segunevad ikoonilised kujutised, keel, poliitika ning innovatiivsed tehnoloogiad. Viimaste projektidena võiks esile tuua „Vahetu vaevatasu“, „Test System 1.1 / Siin pole midagi vaadata“, „Nostagia / ihad“, „...Tabada tuuma ja põrgusse tagajärjed...“.
 
Tänud: EKA fotoosakond, Hans-Gunter Lock, Anneli Porri, Eesti Kultuurkapital, Eesti Kunstnike Liit/ARS Projektiruum, Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseum, Tallink Tennisekeskus, Nõmme Tennisekeskus, Progear OÜ
 
Näitus on avatud 11.03.‒04.04.2020
 
Lisainfo:
ARSi maja
Pärnu mnt 154, 113167 Tallinn
E‒R 12-18 ja L 12‒16
Tagasi üles