Laura Põllu kunstnikutuurtuur näitusel „Eitus“ 16.veebruaril

14.02.2020

Sellel pühapäeval, 16. veebruaril kell 15.00 toimub Tartu Kunstimaja suures saalis Laura Põllu ja Katrin Väli ühisnäituse „Eitus“ raames jalutuskäik kunstnikuga, kus avatakse nii näituse kui teoste loomisprotsessi tagamaid. Tegemist on ka viimase päevaga, kui Kunstimaja praeguseid näituseid vaadata saab!
 
Näitus on jätkuks Põllu ja Väli varasematele ühisprojektidele „Natural Shelter” (2019, Fiskarsi küla Kunsti- ja Disainibiennaali näitus „Being with“, kuraator Jenni Nurmenniemi) ja „Urud. Lennud“ (2019, Hobusepea galerii, Tallinn). Installatsioon koosneb Põllu keraamilistest objektidest ja skulptuuridest, vitriinidesse koondatud toetavast kirjandusest ning Väli luuletustest. Erinevalt varasematest projektidest on sellel korral ka osa luulekatkeid omandanud orgaanilisema punutud välimuse ning seetõttu suhestuvad otsesemalt ülejäänud väljapanekuga.
 
Veel selle näda on Kunstimajas üleval ka Piibe Arraku 80. sünnipäevale pühendatud juubelinäitus ning Grisli Soppe-Kahari isikunäitus „Tumm Karje”.
 
Lisainfo:
Tanel Asmer
Tartu Kunstimaja produtsent
Tel: +372 5562 1192
E-post: produtsent [at] kunstimaja.ee
 
Tartu Kunstimaja
Vanemuise 26, 51014 Tartu 
K–E 12.00–18.00
www.kunstimaja.ee
www.facebook.com/kunstimaja
Tagasi üles