Breadcrumb

Liikumistöötuba näitusel „Ruum mitmele“

17.06.2024

Teispäeval, 25. juunil algusega kell 17.00 kutsume teid osalema liikumistöötoas, mis on inspireeritud Thea Gvetadze ja Diana Tamane näitusest „Ruum mitmele“ Tartu Kunstimaja suures saalis. Töötuba viib läbi tantsu- ja liikumisteraapia õppejõud Mari Mägi.

Töötoas pakume võimalust võtta koos aega iseendile ja aeglustuda. Ringutame – venitame ja tegeleme lihtsate, keha ja meele sünergiat toetavate kehaliste praktikatega. Tuleme kokku, et võtta ette rännak oma sisemistel maastikel ja olla tunnistajaks teiste teekondadele.

Töötuba on avatud kõigile, olenemata varasemast liikumiskogemusest. Vali selga mugavad riided, oled oodatud! Töötuba kestab orienteeruvalt 2 tundi.

Päris alguses tahtis Mari Mägi saada iluuisutajaks, sest see tundus parim olemise viis – elada igapäevaselt kombinatsioonis muusika, ringituiskamise ning emotsiooniga. Sellest ajast on palju vett merre voolanud ning nüüdseks on saanud tema olemise tähtsateks märksõnadeks kehateadlikkus, kogemusanatoomia, keha-meele kooskõla, psühhofüüsiline integratsioon, Body-Mind Centering, somaatika, tantsu- ja liikumisteraapia ning improvisatsioon. Vajadus on sama, kuid vorm on muutunud.

Töötoas osalemiseks palun registreeri end siin: https://forms.gle/d5RB4BBLRW7Qohw16

Olete oodatud!

Tagasi algusesse