Breadcrumb

Esita oma teos EKA 109 ja EKA keraamika 100 oksjonile!

15.09.2023

Eesti Kunstiakadeemia 109. sünnipäeva ja EKA keraamika 100. juubeli puhul toimub avalik oksjon, kus paneme müüki nii vilistlaste kui tudengite loomingu. Oksjoni tulu kogume noorte kunstnike, disainerite ja eraldi ka keraamikute toetuseks. Eelmisel aastal toimunud oksjon oli üle ootuste edukas ja teenis
13 348€, millest pool annetati noorte kunstnike fondidesse ja pool teoste tulust said autorid.  

EKA 109 ja EKA keraamika 100 aastapäevadele pühendatud oksjonile valivad korraldajad kuni 25 teost, mis lähevad pakkumisele alghinnaga 109€, keraamika teosed alghinnaga 100€. Müügihinnast saab teose autor 50% ja 50% annetatakse Noore kunstniku ja Noore tarbekunstniku preemia fondi ning vastasutataud Leo Rohlini fondi, mis toetab noori keraamikuid.

Oksjon toimub EKA aulas, 27. oktoobril, 2023 vilistlaskokkutuleku ja sünnipäevapidustuste raames. Oksjonit viib taaskord läbi EKA üliõpilane ja kogenud kunstioksjonite korraldaja Reigo Kuivjõgi.

Kui soovid oma teost oksjonile esitada, palun saada teose kirjeldus, sh pealkiri, formaat, tehnika ja foto(d) teosest ning autori lühibiograafia aadressil eka@artun.ee hiljemalt 10. oktoobriks.

Loodame rohket ja innukat osavõttu!

Tagasi algusesse