Breadcrumb

EKL UUED LIIKMED

23.02.2023

Kelli Gedvil (1994) on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemia maaliosakonna ja kaasaegse kunsti osakonna magistriõppe ning täiendanud end vahetusõpingutel Ungari Kaunite Kunstide Ülikoolis ja Valand Akadeemias Rootsis. Ta on osalenud mitmetel näitustel Eestis, Rootsis, Belgias, Saksamaal, Kanadas, Ungaris ja Poolas. Gedvil on fiktiivse kunstniku Robin Ellis Meta nimelise kunstirühmituse kaasasutaja ning veebigalerii post-gallery.online galerist ja veebiarendaja. 
Vaata ka: www.kelligedvil.com 

Mariliis Kenkmaa (1987) on hariduse omandanud Eesti Kunstiakadeemia graafika osakonnas ja õppinud ka Eesti Infotehnoloogia Kolledžis tehnosuhtluse erialal. Lisaks tegevusele vabakutselise kunstnikuna on Kenkmaa tegutsenud disainerina ja on brändi Dadamora autor. Mariliis Kenkmaa loominguline tegevus on tihedalt seotud Tõnis Kenkmaaga. Prints by TM nimetuse all tegutsevad kunstnikud seovad loomingus graafikat 
kaasaegse kunstikeelega ning teemavalikutega. 
Vaata ka: https://paberist.com 

Tõnis Kenkmaa (1982) on hariduse omandanud Eesti Kunstiakadeemia graafika osakonnas ja töötanud samas aastaid õppejõu ja meistrina. Samaaegselt on Kenkmaa aktiivselt tegutsenud ka muusikavaldkonnas, olles shoegaze-bändi Pia Fraus asutaja ja pikaaegne liige alates 1997. aastast. Kenkmaa on plaadifirma Seksound kujundaja, FCR Media ja Nobel Digital OÜ disainer. Kenkmaa on töötanud reklaamiagentuuris Optimist, Eesti Kunstiakadeemias graafika osakonna trükimeistri ja õppejõuna, A-Film Eestis kunstnikuna, Tallinna Kunstigümnaasiumi graafika, kirjaõpetuse ja animatsiooni õpetajana ning Eesti Joonisfilmis foonikunstnikuna.
Vaata ka: https://paberist.com 

Brenda Purtsak (1994) on lõpetanud Eesti Kunstiakadeemias maalikunsti eriala ja  kaasaegse kunsti magistriõppe. Loomingus keskendub Purtsak keha suureformaadilisele kujutamisele, selle dekonstrueerimisele abstraktsioonis ning füüsise ja värvi dialoogis tekkiva horisondi kaardistamisele. Eneseväljenduseks kasutab Purtsak peamiselt maali meediumit ning installatsiooni, kasutades selleks erinevaid materjale nagu lõuend, kips või puit. 
Vaata ka: https://brendapurtsak.myportfolio.com

Back to top