Breadcrumb

EESTI KUNSTNIKE LIIDU GALERIID 2025

09.07.2024

Selgunud on EKL galeriide 2025 aasta programm!

 

HOBUSEPEA GALERII

08.01.–03.02.  HANNA RÅST (FI)
05.02.–03.03.  SARAH NÕMM
                      
kuraator Kärt Kelder
05.03.–31.03.  MAARJA NURK
02.04.–28.04.  ZODY BURKE (US/EE)
                      kuraator Keiu Krikmann
30.04.–26.05.  ANITA KREMM – EKA NOORE KUNSTI PREEMIA 2024
28.05.–30.06.  DANEL KAHAR
02.07.–28.07.  JENNY GRÖNHOLM
30.07.–25.08.  Momentum EST 
                      Kuraator Al Paldrok
27.08.–22.09.  JUSS HEINSALU & KIM MORGAN (CA)
24.09.–20.10.  TALLINNA FOTOKUU
                      Eesti-Soome-Islandi fotokunstnike ühisnäitus
22.10.–17.11.  DANEL ÜLPER & HEDI KUHI
19.11.–15.12.  SANDRA SIRP
17.12.–12.01.  TUOMAS LEHTOMAA (FI) & PETRA VEHVILÄINEN (FI)

DRAAKONI GALERII

06.01.–01.02.  MARKO MÄETAMM
03.02.–01.03.  PAULA ZARIŅA-ZĒMANE (LV)
                      Kuraator Peeter Talvistu
03.03.–29.03.  MADLEN HIRTENTREU
31.03.–26.04.  TIIU KIRSIPUU
28.04.–24.05.  MARJE ÜKSINE
26.05.–28.06.  MARLEEN SUVI
                       Kuraator Kerly Ritval
30.06.–26.07.  LIISA KRUUSMÄGI
28.07.–23.08.  MARI-LEEN KIIPLI
25.08.–20.09.  HEDI JAANSOO & JULIANA LINDENGOFER (AT)
22.09.–18.10.  RON-JONAS VERLIN
20.10.–15.11.  TANEL RANDER
17.11.–13.12.  KIRKE KANGRO
15.12.–10.01.  ART ALLMÄGI

HOP GALERII

09.01.–04.02.  KADI KÜBARSEPP
06.02.–04.03.  KRISTA LAOS
06.03.–01.04.  KAJA ALTVEE
03.04.–29.04.  PÄIVI VAARULA (FI)
31.04.–27.05.  JOHANNES SÄRE
29.05.–31.06.  ANNELI OPPAR
03.07.–29.07.  TRIIN LEHISMETS – EKA NOORE TARBEKUNSTNIKU PREEMIA 2024 
01.07.–26.08.  HAEUN KIM
28.08.–23.09.  TRIIN KUKK
25.09.–21.10.  PILLE KALEVISTE
23.10.–18.11.  PIIA RUBER
20.11.–16.12.  KARIN KALMAN
18.12.–13.01.  KAIRI ORGUSAAR 

VABADUSE GALERII

10.01.–05.02.  RAIT ROSIN
07.02.–05.03.  PAUL BEAUDOIN
07.03.–02.04.  IVAN ZUBAKA
04.04.–30.04.  LEHO RUBIS
02.05.–28.05.  MALL PARIS 
30.05.–25.06.  MARI ROOSVALT 
                       Kuraator: Katariina Pruus
27.06.–23.07.  HELLE-REET VAHERSALU, KADRI TOOM
                      19. Tallinna graafikatriennaali satelliitnäitus
25.07.–20.08.  VELLO VINN
22.08.–17.09.  ASHOT JEGIKJAN        
19.09.–15.10.  Grupinäitus sarjast „Teatepulk Kütiorust Kadriorgu” 
                      Kuraatorid: Marje Taska, Ulla Juske
17.10.–12.11.  8. Tallinna Fotokuu satelliitnäitus
14.11.–10.12.  Grupinäitus sarjast „1:10” 
                      Korraldaja: Eesti Lavastuskunstnike Liit
                      Kuraatorid: Mae Kivilo, Marge Martin
12.12.–07.01.  MARTA
STRATSKAS, MANFRED DUBOV 

Back to top