Breadcrumb

Tööpakkumine: otsime giide helikunsti näitustel

13.04.2023

Hea kunstihuviline!

Kunstifestivali „Ma ei saa aru“ raames avatakse Telliskivi Loomelinnakus kaks mahukat ja eriilmelist helikunsti näitust – „Sõna saab heli“  ja „Aja rajad“.

Otsime näitustega seotud haridusprogrammile hakkajaid ja (kunsti)sõbralikke giide, kes oleksid valmis graafiku alusel perioodil 11. mai–20. juuni 2023 läbi viima eestikeelseid näituste tuure. Haridusprogrammi giidituuridel osalevad 7.–9. klassi õpilased ja gümnasistid koos õpetajatega.

Kandideeri giidiks kindlasti kui:

tunned kirjeldamatut kiindumust kunsti vastu ning soovi endas viia kaasaegset kunsti, sh helikunsti, inimestele lähemale
oled sõbralik, asjalik, julge, avatud ja kohusetundlik
naudid eksperimentaalseid helisid ja suudad nende sees aega veeta kuni 1,5 tundi

Mida pakume:

näitustega tutvumist otseallikatest ehk kohtumisi näituse kunstnike ja kuraatoritega
paidlikku töögraafikut
konkuretsivõimelist tasu

Kuidas kandideerida?

saada meile lühike motivatsioonikiri, miks antud tööamps sind kõnetab ja kuidas oled varasemalt kaasaegse kunstiga kokku puutunud
lisa oma CV
kirjelda viimast sulle naha alla pugenud kunstielamust
Tee kõike eelnevat kandideerimisvormi kaudu siin hiljemalt 17. aprill 2023

Kui sul on küsimusi, kirjuta need kandideerimisvormi või liis@telliskivi.cc

Kunstifestival „Ma e saa aru“ on kaasaegse kunsti populariseerimiseks algatatud sündmus Telliskivi Loomelinnakus, mis toob igal aastal fookusesse ühe kunsti valdkonna ning tutvustab selle kogemist läbi mitmekesise programmi nii aktiivsetele kunstihuvilistele kui ka neile, kes vajavad huvi kasvamiseks väikest sõbralikku tõuget. Festivali kahel päeval leiavad aset vestlusringid, mitmed töötoad ja palju muud.

Kunstifestival „Ma e saa aru“ toimub 9.–10. juuni 2023 kolmandat korda ning võtab fookusesse helikunsti. Varasemalt on festivali fookusteemad olnud tänavakunst ja skulptuur. Festivali korraldab Telliskivi Loomelinnak.

Back to top