A-galerii avatud konkurss: SEIF

15.09.2020

Kutsume Sind kandideerima tulevale näituseaastale A-galerii SEIFIS.
 
SEIF on A-galerii näitusepind, mis keskendub professionaalsete ehtekunstnike ja seppade uue loomingu näitamisele. Ühtlasi on SEIF ajalooline pidepunkt, mis ühendab kullassepaärina ehitatud hoone esialgse funktsiooni ja kaasaegse ehte- ja sepakunsti olulisima kohaliku näitusepinna. SEIFI on oodatud kunstnikud, kirjutajad ja uurijad, kelle looming lähtub kaasaegsest ehtekunstist, käsitöölistest praktikatest ning nende seostest visuaalkultuuriga laiemalt. 
 
Konkursil osalemiseks palume esitada:
nimi
kontaktandmed
projekti kirjeldus (2000-2500 tm)
teoste kirjeldus
projektiga seotud visuaalne materjal (kuni 5 fotot / joonist)
tööde eksponeerimiseks vajalik tehnika ja/või eritingimused
osaleja(te) CV(d) ja portfoolio(d)
näituse eelistatud toimumisaeg (kuu/kvartal)
 
A-galerii SEIFI plaani leiad kodulehel. Mõõdud joonisel on sentimeetrites. Seifi kõrgus on 315 cm ning pindala 5,2 m². Tööde eksponeerimiseks on võimalik kasutada trosse ja magneteid. Ruumis ei ole võimalik teostada värvimistöid ega puurida seintesse. Näitusepinda SEIFIS pikendab üks aken Hobusepea tänaval.
 
Kulud, mis on seotud näituse ülespaneku, produktsiooni ja avamisega, katab kunstnik. A-galerii saab väljastada kinnituskirja toetuste taotlemiseks. Näitused vahetuvad ligikaudu nelja nädala järel.
 
Taotluste esitamise tähtaeg on 14. oktoober 2020.
 
Taotlused palume saata aadressile info [at] agalerii.ee manusena ühte zip-faili pakituna või galerii postiaadressile A-galerii, Hobusepea 2, 10133 Tallinn.
Taotlus loetakse esitatuks kui see on saadetud õigeaegselt ning  lisatud on kõik nõutud info ja materjalid.
SEIFI programmi projekte hindab žürii. Programmi kinnitab A-galerii juhatus ja kuraator Sille Kima. Teated näituseprojekti valituks osutumise kohta saadame alates 29. oktoobrist 2020.
 
Lisainfo:
Sille Kima
E-post: info [at] agalerii.ee
Tel: +372 5562 4384
Tagasi üles